מרפאת עיניים

ד"ר מרים ארנברג​

רופאה מומחית לרפואת עיניים ילדים ובעיות פזילה. רופאה בכירה בבי"ח לילדים שניידר, פתח תקווה.

תחומי עיסוק עיקריים: בדיקת עיניים לילדים ולתינוקות, התאמת משקפיים לילדים ולתינוקות. בדיקת פזילה לילדים ולמבוגרים, אבחון וטיפול בעין עצלה. טיפול בחסימת דרכי דמעות מולדת. טיפול בנבוסים בדלקת לחמית אביבית, טיפול בדלקות עיניים אלרגיות. ביצוע ניתוחים לתיקון פזילה ולפתיחת דרכי דמעות. כמו כן, אבחון וטיפול במחלות רשתית אצל ילדים. 

ד"ר מרים ארנברג הינה מומחית בעלת שם לרפואת עיניים ילדים, בעלת התמחות בטיפול בפזילה. לד"ר ארנברג ניסיון רב באבחון וטיפול בילדים בגילאים שונים החל מינקות. בנוסף לעבודתה בבית החולים שניידר, מקבלת ד"ר ארנברג מטופלים באופן פרטי בקליניקה שלנו הממקומת בצפון תל אביב.

ד"ר ארנברג הינה בוגרת הפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת תל אביב. את ההתמחות במחלות עיניים ביצעה במערך עיניים, ביה"ח בילינסון, מרכז רפואי רבין פתח-תקווה ואף סיימה בהצטיינות את בחינות הגמר.

לאחר סיום ההתמחות המשיכה לשנתיים הכשרה בבוסטון, שם עשתה שתי התמחויות- על. התמחות-על ראשונה בנושא רפואת עיניים ילדים ופזילה במחלקת עיניים בביה"ח לילדים בבוסטון, (Boston Children's Hospital) המסונף לHarvard-. שם השתלבה גם במחקר, הוראה וביצעה ניתוחים רבים.

את התמחות-העל שניה השלימה במכון לאוקולוגנטיקה והיחידה למחלות רשתית ניווניות ואלקטרופיזיולוגיה בביה"ח Massachusetts Eye and Ear Infirmary שבבוסטון ובמשולב עם בית החולים לילדים בבוסטון.

עם סיום הכשרתה, חזרה לארץ ומאז עובדת כרופאה בכירה ומנתחת ביחידת עיניים בבית חולים שניידר שבפתח תקווה. כחלק מעבודתה בבית החולים היא עוסקת במחקר קליני, מציגה בכנסים בארץ ובעולם, ומדריכה סטודנטים ומתמחים.

ד"ר מרים ארנברג

1. רופאה בכירה לרפואת עיניים ילדים בבית החולים שניידר.

2. מומחית לטיפול בעין עצלה אצל ילדים ובעיות פזילה אצל ילדים ואף אצל מבוגרים.

3. מאמינה שטיפול טוב כולל הבנה טובה ושפה משותפת בין מטפל למטופל. היחס החם תורם גם הוא לאמון המלא של הפעוטות והילדים בנו ולהצלחת הטיפולים.

לתיאום תורים, ייעוץ ובירורים

צרו איתנו קשר > השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

״בעלי ביטוחי בריאות פרטיים זכאים לקבלת החזר תשלום על ייעוצים או בדיקות, בהתאם להסכם שלהם עם חברות הביטוח. כמו כן, ישנה השתתפות של קופות החולים בחלק מהטיפולים"

טיפולים המתבצעים על ידי ד"ר מרים ארנברג

  • בדיקת עיניים לילדים ותינוקות
  • התאמת משקפיים לילדים ותינוקות
  • פזילה ילדים ומבוגרים
  • טיפול בעין עצלה
  • חסימת דרכי דמעות מולדת
  • טיפול בדלקות עיניים אלרגיות
  • טיפולים במחלות רשתית אצל ילדים
  • ניתוחים לתיקון פזילה ולפתיחת דרכי דמעות
  • פענוחים וחוות דעת שנייה

רקע מקצועי - ד"ר מרים ארנברג

2013 – נוכחית: רופאה בכירה ביחידת עיניים בבית החולים שנדייר לילדים, פתח תקווה. 

 2013 – 2012: השתלמות-על (Post-Doctoral Fellowship) בדיסטרופיות של הרשתית ובבדיקות אלקטרופיזיולוגיות של העין בביה"ח לילדים בבוסטון (Boston Children's hospital) וב-Massachusetts Eye and Ear Infirmary, המסונפים לאוניברסיטת הרווארד.

2011-2012: השתלמות-על (Post-Doctoral Fellowship) במחלות עיניים לילדים ופזילה (ילדים ומבוגרים) במחלקת עיניים בביה"ח לילדים בבוסטון, המסונף לאוניברסיטת הרווארד (Boston Children's hospital).

2005-2010: התמחות ברפואת עיניים במרכז רפואי רבין (בתי חולים בילינסון והשרון בפתח תקווה).

2003-2004: סטאז' בביה"ח על שם אדית וולפסון.

1996-2002: לימודי רפואה בפקולטה לרפואה על שם סאקלר, אוניברסיטת תל אביב.

ד"ר מרים ארנברג חברה בארגונים המקצועיים

האיגוד האמריקאי לרפואת עיניים ילדים ופזילה (AAPOS).

הקונסורציום הישראלי למחלות רשתית תורשתיות.

ההסתדרות הרפואית בישראל (הר"י).

איגוד רופאי העיניים בישראל (ILOS).

האיגוד הישראלי לרפואת עיניים ילדים ופזילה (IPOS)

לתיאום תורים, ייעוץ ובירורים

צרו איתנו קשר > השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

״בעלי ביטוחי בריאות פרטיים זכאים לקבלת החזר תשלום על ייעוצים או בדיקות, בהתאם להסכם שלהם עם חברות הביטוח. כמו כן, ישנה השתתפות של קופות החולים בחלק מהטיפולים"