מרפאת עיניים

מחיר מולטיפוקל

משקפי מולטיפוקל הם פתרון יעיל להפליא שמבטיח ראייה מיטבית לכל מרחק. בהתאם הם תורמים רבות לאיכות החיים של מי שזקוק להם, אבל גם כשיש מוצר שמספק לנו תועלת גבוהה מאוד, עדיין במרבית המקרים נרצה שהעלות שלו תהיה נמוכה. בעמוד זה תמצאו פירוט של הפרמטרים שמשפיעים על מחיר המולטיפוקל והמלצות איך לבחור נכון את המשקפיים שיספקו יחס עלות תועלת משתלם במיוחד.

טיפול בבעיות ראייה

משקפי מולטיפוקל במחירים משתלמים

צרו איתנו קשר > השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

״בעלי ביטוחי בריאות פרטיים זכאים לקבלת החזר תשלום על ייעוצים או בדיקות, בהתאם להסכם שלהם עם חברות הביטוח. כמו כן, מומלץ לבדוק את דמי השתתפות והזכאות מול קופת החולים״

הפרמטרים שלפיהם נקבע מחיר משקפי מולטיפוקל

ישנם 3 פרמטרים עיקריים שמשפיעים על המחיר של משקפי מולטיפוקל: טכניקת הליטוש של העדשות, המותג והמסגרת.

באופן טבעי הפרמטר החשוב ביותר הוא אופן הליטוש, ועליו מומלץ בחום לא להתפשר. ליטוש בטכניקות מיושנות מגדיל מאוד את הסיכוי לקשיי הסתגלות ולאי הפקת מקסימום תועלת מהמולטיפוקל, ועלול להוביל אפילו לבעיות ראייה. טכנולוגיה מתקדמת ובפרט ליטוש אחורי, כלומר של אותו צד של העדשה שקרוב יותר לעין, אמנם מייקרת את העלות בכמה מאות שקלים, אולם מצד שני מבטיחה ראייה מיטבית לכל מרחק ובהתאם מקסימום איכות חיים.

לגבי המותג והמסגרת, שגם להם חלק בקביעת מחיר מולטיפוקל, ישנו מנעד רחב מאוד של אפשרויות. הבחירה בין המותגים היותר יוקרתיים לאלה הפחות מוכרים ובין המסגרת המעוצבות להפליא לאלה הפשוטות היא בהתאם לטעם של כל אחד ואחת מאיתנו, ועל סמך מסגרת התקציב שמוקדשת לרכישת המשקפיים.

התועלת הגבוהה של המולטיפוקל

מחיר מולטיפוקל גבוה בהשוואה למשקפיים “רגילים”, אבל החישוב הנכון הוא כאמור יחס עלות-תועלת ולא רק הסכום שמשלמים על הפתרון לשיפור הראייה.

בהתאם כדאי לזכור את היתרונות המשמעותיים של משקפי המולטיפוקל: במקום הצורך המייגע משהו להחליף משקפיים בכל פעם שרוצים למקד את המבט למרחק אחר, ניתן עם אותו זוג משקפיים לראות היטב כל אובייקט בכל מרחק.

בהקשר זה כדאי לזכור שהחל מסביבות גיל 40 מופיעה אצל מרבית בני האדם פרסביופיה – אובדן היכולת להתמקד בפריטים קרובים לעין. תופעה זו פוגמת ביכולת הקריאה (הן של טקסטים מודפסים והן של מסך הסמארטפון) ובהמשך גם ביכולת לקרוא ביעילות טקסטים שמופיעים על צג מחשב נייח.

למי שסובל בנוסף מצורך במשקפיים כדי לראות למרחוק, עדשות מולטיפוקל, ובפרט כאמור כאלה עם ליטוש קדמי, הן הפתרון המיטבי – כשכמובן נדרשת גם התאמה מדויקת של מספרי העדשות וזאת על בסיס אבחון של אופטומטריסטית מנוסה.

חדות ראיה

טווח המחירים של מולטיפוקל

כשמתחילים להתעניין באופציה של רכישת משקפי מולטיפוקל מחירים ממוצעים הם החל מכמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים. כאמור מותג אופנתי ומסגרת יוקרתית מקפיצים את המחיר לטווח של 2,000-2,500 ומעלה, ובכל מקרה ההמלצה החשובה ביותר היא לוודא שאיכות הליטוש גבוהה ולאו דווקא ההיבט הסגנוני – ומשקפי מולטיפוקל איכותיות יכולות לעלות גם סביב ה-1,300-1,500 ש”ח.

לייעוץ ובירורים בנושא מולטיפוקל

צרו איתנו קשר > השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

״בעלי ביטוחי בריאות פרטיים זכאים לקבלת החזר תשלום על ייעוצים או בדיקות, בהתאם להסכם שלהם עם חברות הביטוח. כמו כן, מומלץ לבדוק את דמי השתתפות והזכאות מול קופת החולים״